Інтерфакс-Україна
16:01 07.01.2026

ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

1 хв читати
ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали військовослужбовця взводу охорони одного з районних ТЦК Івано-Франківщини, який спільно із керівництвом принижував і бив військовозобов’язаних, повідомляє ДБР.

В телеграм-каналі в середу Бюро зазначає, що начальнику цього ж ТЦК повідомили про підозру у листопаді 2025 року.

"Після того, як ДБР перевірило скарги громадян щодо побиття, катування та вимагання грошей в одному з прикарпатських ТЦК, а також після офіційних публікацій у ЗМІ, до правоохоронних органів почала звертатися ще більша кількість осіб, які постраждали від дій групи військовослужбовців РТЦК на чолі з керівником", - йдеться в повідомленні Бюро.

За інформацією ДБР, у ході досудового розслідування слідчі встановили низку фактів приниження та неправомірного застосування сили.

"Через завдані тілесні ушкодження потерпілий отримав тяжкі травми і потребував хірургічного видалення одного з органів", - уточнюється в повідомленні.

Суд узяв офіцера та його підлеглого під варту без права застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони

Голова комітету Ради Маслов є кандидатом на міністра юстиції, а Мудра залишається заступником керівника ОП

Свириденко: Уряд доручив забезпечити безперебійну роботу пунктів незламності

Росіяни поділили в інфраструктурний об’єкт у Харкові, наслідки уточнюються

Зеленський обговорив з Будановим питання посилення санкційної політики

Сім суден "тіньового флоту" уникли затримання в Карибському морі за добу – Пентагон

Петиція до Кабміну про запровадження кримінальної відповідальності за насильство над тваринами набрала 25 тис. голосів

Семеро поранених у Слов’янську після бомбового удару - поліція

Трамп і Зеленський можуть підписати угоду щодо післявоєнного відновлення України під час економічного форуму в Давосі – ЗМІ

Відновлення теплопостачання в Києві та області планується до кінця доби, зі світлом ситуація складніша – прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА