Інтерфакс-Україна
16:53 27.08.2025

ЦПД: Інформація про жорстокі заходи під час перевірки українців на кордоні з Польщею фейкова

1 хв читати
ЦПД: Інформація про жорстокі заходи під час перевірки українців на кордоні з Польщею фейкова
Фото: ЦПД

Центр протидії дезінформації (ЦПД) спростовує інформацію телеграм-каналів щодо жорстоких методів перевірки українців на польсько-українському кордоні та називає ці повідомлення "російською інформаційною атакою, спрямованою на підрив українсько-польських відносин".

"Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, що польські прикордонники змушують громадян України роздягатися "до білизни", шукаючи "заборонені татуювання", а також перевіряють телефони. Як доказ пропагандисти прикріплюють фото відповідних інформаційних стендів", - йдеться у телеграм-каналі ЦПД у середу.

Повідомляється з посиланням на Львівський прикордонний загін, що "ці повідомлення є черговим прикладом російських інформаційних атак, спрямованих на підрив українсько-польських відносин. Зображення інформаційних стендів, які поширюють ворожі телеграм-канали, змінено за допомогою графічних редакторів. Крім того, вони містять безліч русизмів, орфографічних і пунктуаційних помилок, що є типовою ознакою фейку".

"Мета дезінформації – посіяти недовіру між українцями та поляками, зруйнувати партнерство і солідарність, які особливо посилилися після початку повномасштабного вторгнення росії", - зазначає ЦПД.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість поїздів повертаються до графіка - "Укрзалізниця"

Загиблих в Києві вже 22 людини - Ткаченко

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

Близько 20 тис абонентів на Харківщині залишаються без газу через аварію на газопроводі

До ліквідації наслідків повітряної атаки РФ на Київ залучено понад 20 волонтерів УЧХ

Кількість підтверджених жертв російської нічної атаки Києва, ймовірно, зростатиме - КМВА

Заява Верховної Ради України: Удар по представництву Євросоюзу в Києві - черговий перетин червоної лінії

Головкоми України й Норвегії обговорили напружену ситуацію на сході України

Комітет захисту журналістів засуджує масований удар РФ по трьох ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА