Інтерфакс-Україна
15:25 22.07.2025

Стефанчук направив законопроєкт, що обмежує незалежність НАБУ та САП, на підпис президенту

1 хв читати
Стефанчук направив законопроєкт, що обмежує незалежність НАБУ та САП, на підпис президенту

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав законопроєкт, який обмежує незалежність НАБУ та САП та направів його на підпис президенту України Володимиру Зеленському.

Про це свідчить картка законопроєкту на сайті Верховної Ради.

Як повідомлялось, Верховна Рада обмежила незалежність НАБУ та САП.

За відповідний законопроєкт №12414 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо особливостей досудового розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних зі зникненням осіб безвісти за особливих обставин в умовах воєнного стану, у другому читанні та в цілому проголосувало 263 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Корабельного мікрорайону в Херсоні евакуйовано 310 людей, серед них – 34 дитини — ОВА

Страховики обговорили ризики, ШІ та воєнне страхування на конференції АСБ

Нова група українських дітей вирушила до Азербайджану для проходження реабілітації - посол

Україна запросила у Польщі кредит у розмірі 120 млн євро на закупівлю польської зброї – ЗМІ

Трамп обіцяє "суттєво" підвищити мита для Індії через російську нафту

Правоохоронець з Хмельницького замість повернення боргу запропонував позичальнику оформити групу інвалідності - ДБР

Ще 10 шкіл відновлено на Київщині та Чернігівщині за підтримки ЄС - тисячі дітей повернуться за парти вже восени

Заяви Пєскова щодо можливої зустрічі лідерів виглядають як чергове затягування часу - Єрмак

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

Україна зацікавлені у залученні японського бізнесу в проєкти від зеленої енергетики до високотехнологічного виробництва - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА