Інтерфакс-Україна
17:38 04.08.2025

Зеленський на Харківщині обговорив із воїнами оборону Липців

1 хв читати
Зеленський на Харківщині обговорив із воїнами оборону Липців

Президент України Володимир Зеленський у Харківській області зустрівся з воїнами 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка.

"Бійці тримають непросту ділянку фронту – Липці. Поспілкувався з командирами. Оборона на ділянці відповідальності, підготовка воїнів, їхній моральний стан, забезпечення потреб підрозділів у фокусі уваги", - написав Зеленський у телеграм-каналі у понеділок.

Також президент обговорив із воїнами позитивні відгуки про електронну систему нарахування балів за знищення окупантів та їхньої техніки.

"Всі проговорені питання будемо опрацьовувати та вирішувати", - наголосив Зеленський.

Окрім того, він відзначив захисників державними нагородами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд заарештував ексочільника Луганської ОВА Гайдая у справі про корупцію на закупівлі дронів

Нідерланди виділять EUR500 млн на протиповітряну оборону України – міністр оборони

ВАКС відправив під варту власника підприємства – виробника БПЛА Марченка з можливістю застави 15 млн грн

З Корабельного мікрорайону в Херсоні евакуйовано 310 людей, серед них – 34 дитини — ОВА

Страховики обговорили ризики, ШІ та воєнне страхування на конференції АСБ

Нова група українських дітей вирушила до Азербайджану для проходження реабілітації - посол

Україна запросила у Польщі кредит у розмірі 120 млн євро на закупівлю польської зброї – ЗМІ

Трамп обіцяє "суттєво" підвищити мита для Індії через російську нафту

Правоохоронець з Хмельницького замість повернення боргу запропонував позичальнику оформити групу інвалідності - ДБР

Ще 10 шкіл відновлено на Київщині та Чернігівщині за підтримки ЄС - тисячі дітей повернуться за парти вже восени

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА