Інтерфакс-Україна
11:03 17.12.2025

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

1 хв читати
Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

Після масованої атаки РФ у вихідні в Одеській області залишаються без світла приблизно 32 тис. споживачів, повідомив в.о. міністра енергетики Артем Некрасов.

"Тривають аварійно-відновлювальні роботи на Одещині, яка сильно постраждала від масованих атак на енергоінфраструктуру 13 і 14 грудня. Зараз на Одещині ще з вихідних повернення світла чекають приблизно 32 тис. абонентів", – сказав Некрасов під час брифінгу в Міненерго в середу, який транслювався онлайн.

Як повідомлялося, всього внаслідок російської атаки в Одесі та області було знеструмлено понад 600 тис. абонентів, або більше половини всіх споживачів регіону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

Аварійно-рятувальні роботи в Запоріжжі завершено: 30 постраждалих, зокрема 5 дітей – МВС

УЧХ допомагає постраждалим після авіаудару РФ по Запоріжжю

Більш ніж удвічі скоротилась кількість вступників-чоловіків 25+ у 2025р. порівняно з минулим роком - Міносвіти

Зеленський особисто візьме участь в саміті ЄС, повідомляють у Брюсселі

Під час Купʼянської операції вже знищено понад 1000 росіян - "Хартія"

Шмигаль: Підписано низку нових домовленостей з Німеччиною на понад EUR1,2 млрд

ССО уразили польовий артилерійський склад ворога в Луганській області

У Запоріжжі вже 29 постраждалих через російський авіаудар, серед них – 5 дітей

Сибіга: Наразі санкції накладено лише на 20% російського ВПК, обмеження має бути застосовано до решти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА