11:37 20.01.2025

Полонені з КНДР підтвердили інформацію розвідників про їх повну інформаційну ізоляцію - Зеленський

1 хв читати

Полонені з Північної Кореї продовжили спілкування зі слідчими СБУ й підтвердили розвідувальну інформацію про їх переміщення на територію РФ і повну інформаційну ізоляцію, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Продовження спілкування полонених північнокорейських солдатів зі слідчими СБУ. Розвідувальна інформація щодо переміщення таких військових на російську територію, тренування та їхньої цілковитої інформаційної ізоляції підтверджується словами полонених. Усі факти щодо участі Північної Кореї в цій війні будуть встановлені", - написав Зеленський у телеграм-каналі в понеділок.

На відео, прикріпленому до повідомлення, один з полонених КНДР говорить про те, що кілька солдатів з Північної Кореї проходили навчання, як поводитися з російською важкою технікою. Крім цього, полонений розповів, що на вантажному кораблі, який плив з Північної Кореї в Росію, перебувало близько 100 людей.

Також полонений повідомив, що внаслідок боїв на Курщині 3 січня було "дуже багато постраждалих".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА