Інтерфакс-Україна
14:46 13.06.2025

Новинському повідомлено про підозру в несплаті податків на понад 4 млрд грн

1 хв читати
Новинському повідомлено про підозру в несплаті податків на понад 4 млрд грн

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру колишньому народному депутату від забороненої проросійської партії у несплаті податків на понад 4 млрд грн.

"Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру колишньому народному депутату кількох скликань, обраному від забороненої проросійської партії "Опозиційний блок", який раніше також входив до складу "Партії регіонів"", - йдеться в повідомленні Бюро в телеграм-каналі в п'ятницю.

За інформацією ДБР, колишньому депутату інкримінують ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 ККУ).

"За даними слідства, після набуття громадянства України у 2012 році він продовжив свою підприємницьку діяльність в України, ставши податковим резидентом. Однак, всупереч вимогам податкового законодавства, він не задекларував отримані за кордоном доходи та не сплатив податок на доходи фізичних осіб у сумі понад 4,3 млрд грн", - зазначається в повідомленні.

Зокрема, ексдепутат отримав інвестиційний прибуток у розмірі понад 25 млрд грн від продажу інвестиційних активів — акцій іноземних компаній, які здійснювали діяльність на Кіпрі.

В повідомленні не вказано ім'я екснардепа, судячи з розміщеної в повідомленні фотографії підозрюваного, йдеться про Вадима Новинського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: Завершити переговори про вступ до ЄС у 2028р. – це реалістична мета

Рада врегулювала питання проходження військової служби співробітниками розвідорганів

Гендиректор приватної компанії привласнив понад 47 млн грн бюджету столиці під час постачання електроенергії

Понад 400 га земель прикордонної смуги на 1 млрд грн повернуто державі в цьому році - Офіс генпрокурора

В Україну вдалося повернути 1744 дітей - Єрмак

В Покровську за добу ліквідовано 26 окупантів, оточення підрозділів ЗСУ немає - Генштаб

Зеленський запросив премʼєр-міністерку Японії відвідати Україну

Офіс генпрокурора на зустрічі з Комісією ООН: Системність злочинів РФ – частина геноцидної політики

Перша підземна школа запрацювала в Сумах

Окупанти захопили 23 кв. км за добу, переважно в районі Мілового на Харківщині, звільнено 3 кв. км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА