Інтерфакс-Україна
20:17 04.01.2026

Зеленський анонсував європейські зустрічі для посилення захисту України та наближення завершення війни

1 хв читати
Зеленський анонсував європейські зустрічі для посилення захисту України та наближення завершення війни
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський анонсував наступного тижня зустрічі в Європі, які мають стати для України ще одним внеском у захист і у наближення закінчення війни.

"Готуємось уже й до наступного дипломатичного тижня – будуть зустрічі в Європі, які мають стати для України ще одним внеском у наш захист і в наближення закінчення війни", - сказав він у вечірньому відеозверненні в неділю.

Президент зазначив, що Україна підготується до обох варіантів подальшого розвитку подій. "Дипломатія, яку ми забезпечуємо, чи подальша активна оборона, якщо тиску партнерів на Росію виявиться недостатньо. Україна прагне миру. Але сили своєї Україна нікому не віддасть. Я дякую всім, хто працює на нашу державу і хто захищає Україну, як себе самого", - наголосив Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога

Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"

Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів

СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених

Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ

У Департаменті фінансів КМДА проходять слідчі дії

Голова ТСК Гончаренко запросив генпрокурора на засідання комісії для надання пояснень щодо операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА