Інтерфакс-Україна
20:57 15.03.2019

Один із підозрюваних у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка вийшов під заставу в 4 млн грн

1 хв читати
Один із підозрюваних у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка вийшов під заставу в 4 млн грн

Один із підозрюваних у спробі підкупу (за 5 млн грн) народного депутата Юрія Тимошенка для його відмови балотуватися на посаду президента України - голова Партії захисників України Тарас Костанчук вийшов із СІЗО під заставу в 4 млн грн, повідомив його адвокат Євген Музичук "Громадському радіо".

"Застава, внесена за нього, - 4 млн грн, так, як передбачено рішенням слідчого судді", - сказав адвокат, уточнивши, що Т.Костанчук вийшов із СІЗО 12 березня.

За його словами, заставу зібрали понад 20 осіб.

6 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці затримали двох осіб, які намагалися дати хабара розміром 5 млн грн у доларовому еквіваленті кандидату в президенти України, нардепу Ю.Тимошенку за відмову балотуватися. За словами Ю.Луценка, замовником шантажу та підкупу кандидата є народний депутат Валерій Дубіль (фракція "Батьківщина").

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 4 млн грн кожному з двох підозрюваних - Т.Костанчуку й Олександру Іщенку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА