Інтерфакс-Україна
08:51 09.12.2025

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

1 хв читати
У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

У дорожно-транспортній пригоді в Києві на Броварському проспекті вранці вівторка постраждали п'ятеро людей, повідомляє поліція Києва.

"Автопригода відбулась сьогодні близько 7:20", - сказано в повідомленні.

За попередньою інформацією, керманич Audi, рухаючись по Броварському проспекту, не впорався з керуванням та скоїв зіткнення із відбійником. Наразі відомо про пʼятьох осіб, постраждалих внаслідок автотрощі.

На місці події працюють слідчо-оперативна група столичного главку, екіпажі патрульної поліції та лікарі. Механізм та обставини автопригоди зʼясовуються.

Рух транспорту перекритий в обох напрямках від мосту метро.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Систему "е-ТТН" буде запущено наступного тижня – Мінрозвитку

Зеленський про удар по Чорноморську: Росіяни продовжують війну на знищення нормального життя в Україні

Гегсет усунув Дрісколла від переговорів щодо України – ЗМІ

Перші 55 українських суботніх і недільних шкіл за кордоном пройшли верифікацію - Міносвіти

Свириденко провела зустріч з Кушнером, Віткоффом, очільником Світового Банку та BlackRock щодо економічному треку в рамках мирного процесу

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА