Інтерфакс-Україна
15:18 11.06.2025

На Донеччині безпосередньо в зоні бойових дій залишається 168 дітей - ОВА

1 хв читати
На Донеччині безпосередньо в зоні бойових дій залишається 168 дітей - ОВА
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

З міст Донецької області, які наближені до лінії фронту, вдалося вивезти 277 людей та 72 дитини, всього в області зараз залишається 20 тис 587 дітей, повідомив очільник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Під обстріли потрапляє майже вся область, але найбільше такі міста як Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Добропілля та Лиман… З міст, які наближені до лінії фронту нам вдалося вивезти 277 людей та 72 дитини... Всього в області зараз залишається 20 тис 587 дітей в 32 населених пунктах", - сказав він в ефірі телемарафону у середу.

Очільник ОВА зазначив, що в області триває евакуація родин з дітьми в примусовий спосіб. За його словами, безпосередньо в зоні бойових дій залишається 168 дітей, в Олексієво-Дружківці – 110 дітей, та 38 дітей знаходиться в Білицькому.

Як зазначив Філашкін, найбільш складною лишається гуманітарна ситуація в Покровську. В місті залишається 1 787 цивільних осіб, в територіальній громаді – близько 3 тис 200 людей. В місті пошкоджені майже всі будинки, працює всього лише декілька крамниць, в місто завозиться гуманітарна допомога, включаючи гарячу їжу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА