Інтерфакс-Україна
14:24 17.09.2020

Поживанов іде в мери Києва від Радикальної партії

1 хв читати
Поживанов іде в мери Києва від Радикальної партії

Конференція Київської міської організації Радикальної партії ухвалила рішення висунути кандидатом від політсили на посаду мера Києва Михайла Поживанова.

"Поживанов також очолює партійний список Радикальної партії на виборах до Київської міської ради. Це рішення підтримали всі делегати конференції", - повідомляє прес-служба Радикальної партії.

У своєму виступі Поживанов сформулював своє бачення основних проблем Києва, найбільші з яких - некомпетентність чинної виконавчої влади та корумпованість депутатських фракцій, які захищають інтереси впливових забудовників, а не киян. За словами Поживанова, відсутність агентів впливу забудовників у передвиборному списку Радикальної партії і є основною причиною його згоди на висунення з командою лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Поживанову 60 років. Він працював мером Маріуполя, заступником міського голови Києва, керівником Держкомрезерву і заступником міністра економіки. Має досвід втілення масштабних інфраструктурних проектів в Австрії, Словаччині, Словенії, Угорщині. Доктор технічних наук, професор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

Рада конституційною більшістю звільнила міністрів енергетики та юстиції Гринчук та Галущенка

"Євросолідарність" закликала парламент створити нову коаліцію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА