Інтерфакс-Україна
09:08 03.06.2025

Мінрозвитку підготувало законопроект про перевірку транспорту перевізників швидкопсувних продуктів

1 хв читати
Мінрозвитку підготувало законопроект про перевірку транспорту перевізників швидкопсувних продуктів

Міністерство розвитку громад та територій (Мінрозвитку) підготувало законопроект про технічну перевірку вантажівок, які перевозять швидкопсувні продукти в України, повідомив замміністра Сергій Деркач.

"Сьогодні українські перевізники не можуть проходити обов’язкову перевірку транспорту для таких перевезень в Україні – такої процедури просто немає. Їм доводиться робити це вже за кордоном, наприклад, у Польщі чи Румунії. Це витрати, затримки, зайва бюрократія… Ми підготували законопроєкт, який це змінює. Він дозволить проходити технічну перевірку вантажівок в Україні, за європейськими правилами. Це не лише зручніше, а й відкриває нові можливості для наших експортерів", - написав Деркач у фейсбук після зустрічі з представниками Американської торговельної палати.

За словами замміністра ідеться про 8 тис. компаній і понад 70 тис. вантажівок, на які вплинуть законодавчі зміни.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

Міжнародні резерви України в травні зменшилися на 4,6% – до $44,5 млрд

Україна за 2 міс. має домовитися про збільшення квот, інакше у серпні-вересні агроекспорт в ЄС зупиниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА