Інтерфакс-Україна
17:53 28.10.2025

Програму контрольованого експорту зброї треба запустити вже наступного місяця – Зеленський на нараді з урядовцями

1 хв читати
Програму контрольованого експорту зброї треба запустити вже наступного місяця – Зеленський на нараді з урядовцями
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський доручив міністру оборони Денису Шмигалю запустити програму контрольованого експорту зброї вже у листопаді, повідомив президент за підсумками наради щодо результатів уряду України за 100 днів роботи, а також стосовно ключових завдань на наступні 100 днів.

"Міністр оборони України має до кінця року забезпечити повне виконання завдань з виробництва й постачання дронів – FPV, дронів-перехоплювачів та дронів для дипстрайків. Програму контрольованого експорту нашої зброї треба запустити вже наступного місяця", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

За словами Зеленського, "на кінець року маємо вийти на показник 50+ відсотків зброї українського виробництва в захисті нашої держави".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА