Інтерфакс-Україна
23:00 06.04.2025

Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня

1 хв читати
Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня
Фото: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/photos_by

Народна депутатка Юлія Тимошенко заявила, що плани міжнародної спільноти полягають у тому, щоб завершити війну в Україні до кінця травня.

Заява лідерки "Батьківщини" прозвучала в суботу на міжнародному жіночому фестивалі Edutainment platform в Одесі.

"І це дуже оптимістично, і все зараз до цього йде, і це дуже-дуже важливо для всіх нас. І ось коли все це завершиться, обов'язково буде тотальне перезавантаження влади в країні", - заявила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Армія РФ ударила по промисловому об'єкту в Сумах – міська влада

Міністерства мають активно працювати з партнерами щодо конфіскації знерухомлених активів РФ в іноземних юрисдикціях - Шмигаль

В партії "УДАР" заявили про начебто заплановані на четвер обшуки у депутатів Київради

В Олексієво-Дружківці на Донеччині оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми

Через ворожий авіаудар по Купʼянську загинув мирний мешканець – прокуратура

У Раді Європи дали "зелене світло" створенню Спеціального трибуналу за злочини агресії, скоєні росіянами

Громади мають доплачувати ветеранам-викладачам курсу "Захист України" в школах - Верещук

Голова профільного комітету Ради припускає можливість технічної зустрічі глав МЗС України та РФ у Стамбулі

Кількість патронатних сімей в Україні збільшилася до 500 - Мінсоцполітики

Трамп не знає, чи з'явиться Путін на переговорах у Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА