Інтерфакс-Україна
01:11 10.10.2024

Мер Дніпра заявляє про тиск із боку правоохоронних органів і кампанію з дискредитації мерії

1 хв читати
Мер Дніпра заявляє про тиск із боку правоохоронних органів і кампанію з дискредитації мерії

Мер Дніпра Борис Філатов заявляє про тиск з боку правоохоронних органів і розгорнуту інформаційну кампанію з дискредитації мерії.

«Друзі, як ви могли помітити, за останні кілька тижнів проти дніпровської міської ради розгорнуто безпрецедентну компанію зі знищення місцевого самоврядування. Десятки кримінальних справ, сотні обшуків, численні арешти. Усе це свавілля якимось дивним чином збігається з жахливою інформаційною кампанією з дискредитації працівників і депутатів. Фото та відео слідчих дій масово та скоординовано з'являються в анонімних телеграм-каналах ще до їх закінчення», - заявив він у відеозверненні у Facebook у середу.

За словами Філатова, на всі звинувачення будуть надані вичерпні та публічні пояснення з боку обвинувачених. Водночас, він безпосередньо звинуватив правоохоронні органи в корупції, блокуванні роботи мерії та перешкоджанні допомоги фронту.

«Міськрада Дніпра вже не може придбати ні дрони, ні РЕБи - через нескінченне цькування тих, хто цілодобово працює над життєвою спроможністю міст України... Я не згущую фарби. Але скоро не залишиться жодного професійного керівника, який зможе виїхати на місце ракетного удару. Тому що всі вони або відсторонені, або взагалі заарештовані», - сказав Філатов.

Водночас Філатов пообіцяв максимальне інформування та публічність щодо кримінальних справ.

«Єдине, що я можу вам пообіцяти - це відкритість і публічність. Чіткі відповіді та максимальне інформування», - наголосив мер Дніпра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японська Nojima Corporation спрямує JPY200 млн на проєкти Фундації Олени Зеленської з підтримки дітей

В ЦПД попереджають про чергову кампанію дискредитації ТЦК через Телеграм

ВАКС взяв під варту командира в/ч Нацгвардії із заставою 2 млн грн

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

Кабмін розширив перелік української техніки та обладнання, які можна придбати з компенсацією 15% вартості - Свириденко

Директор ДБР: до війська повернулося понад 29 тис. бійців, які самовільно залишили частини

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА