Інтерфакс-Україна
14:40 28.03.2025

Поліція перевірила припарковане авто біля Голосіївського ТЦК у Києві

1 хв читати
Поліція перевірила припарковане авто біля Голосіївського ТЦК у Києві

Співробітники Національної поліції України перевірили водія та автомобіль, який тривалий час стояв біля будівлі Голосіївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, у п’ятницю після надходження відповідного звернення, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у відомстві.

"Інформація про авто, яке тривалий час припарковане неподалік ТЦК, надійшла на спецлінію 102. На місце прибули наряди поліції. У ході перевірки будь-який небезпечних речовин та предметів в авто не виявлено. Поліція спілкується з водієм авто. На місці працює слідчо-оперативна група", - розповіли агентству.

Раніше у ЗМІ та пабліках з’явилися повідомлення про скупчення правоохоронців біля будівлі Голосіївського ТЦК у Києві, при цьому найбільше представників поліції було біля мікроавтобуса з написом "військові адвокати".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА