Інтерфакс-Україна
16:32 23.09.2025

Суттєвих правопорушень на святкуванні Рош га-Шана в Умані не зафіксовано - поліція

2 хв читати
Суттєвих правопорушень на святкуванні Рош га-Шана в Умані не зафіксовано - поліція

Суттєвих правопорушень в Умані (Черкаська область) під час святкування юдейського Нового року наразі не зафіксовано, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції в Черкаській області Зоя Вовк.

"Наші превентивні та посилені заходи безпеки дали потрібний результат - суттєвих правопорушень не зафіксовано", - поінформувала начальник відділу комунікацій у вівторок.

Як повідомлялося, в Умані працює зведений загін правоохоронців з різних регіонів України (Нацполіція, Нацгвардія, Міграційна служба, працівники ДСНС). Також прибули 9 ізраїльських поліцейських, які допомагають українським колегам забезпечувати правопорядок, патрулювання в районі компактного проживання паломників.

Напередодні святкування Рош га-Шана поліцейські проводили превентивні заходи щодо певних вимог під час воєнного стану, зокрема, в дотриманні правил поведінки під час повітряної тривоги та комендантської години.

15 по 30 вересня введений особливий режим в'їзду/виїзду та пересування містом.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомляв, що до Умані на святкування юдейського Нового року станом на 22 вересня приїхали вже понад 35 тисяч хасидів.

Як повідомила Об'єднана єврейська община України (ОЄОУ), очікувана раніше кількість прочан вже прибула до зони проведення паломництва. За попередньою оцінкою, на початку святкування в Умані очікується до 38 тисяч паломників-хасидів. ОЄОУ моніторить ситуацію в районі меморіального комплексу імені раббі Нахмана, куди з'їжджаються паломники.

22 вересня розпочалися святкування Рош га-Шана - єврейського Нового року, яке триватиме до вечора 24 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА