Інтерфакс-Україна
16:53 27.08.2025

ЦПД: Інформація про жорстокі заходи під час перевірки українців на кордоні з Польщею фейкова

1 хв читати
ЦПД: Інформація про жорстокі заходи під час перевірки українців на кордоні з Польщею фейкова
Фото: ЦПД

Центр протидії дезінформації (ЦПД) спростовує інформацію телеграм-каналів щодо жорстоких методів перевірки українців на польсько-українському кордоні та називає ці повідомлення "російською інформаційною атакою, спрямованою на підрив українсько-польських відносин".

"Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, що польські прикордонники змушують громадян України роздягатися "до білизни", шукаючи "заборонені татуювання", а також перевіряють телефони. Як доказ пропагандисти прикріплюють фото відповідних інформаційних стендів", - йдеться у телеграм-каналі ЦПД у середу.

Повідомляється з посиланням на Львівський прикордонний загін, що "ці повідомлення є черговим прикладом російських інформаційних атак, спрямованих на підрив українсько-польських відносин. Зображення інформаційних стендів, які поширюють ворожі телеграм-канали, змінено за допомогою графічних редакторів. Крім того, вони містять безліч русизмів, орфографічних і пунктуаційних помилок, що є типовою ознакою фейку".

"Мета дезінформації – посіяти недовіру між українцями та поляками, зруйнувати партнерство і солідарність, які особливо посилилися після початку повномасштабного вторгнення росії", - зазначає ЦПД.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай дозволяє РФ воювати попри їхні заяви, що не можна розширювати війну - Зеленський

Посольство США після ударів по Києву: Трамп чітко заявив, що обидві сторони мають досягати переговорного рішення

МЗС Ізраїлю висловило співчуття у зв'язку з атакою РФ по Києву

У МЗС України наголошують на важливості припинення вогню: інакше дуже важко відкривати шлях до дипломатії

Директорка "Грант Торнтон" Чала та Ярема з секретаріату Кабміну увійшли до складу наглядової ради "Укрпошти"

Порошенко назвав запізнілим, але правильним рішення визнати УПЦ (МП) афілійованою з РПЦ

Україна організує важливі заходи на полях 80-ї сесії Генасамблеї ООН - Зеленський

У МЗС України закликали партнерів визнати геноцидом депортацію кримських татар

Нічний обстріл Києва зміцнив рішучість Канади сприяти припиненню війни в Україні з наданням їй гарантій безпеки - прем’єр

Старший детектив НАБУ Буздиган став заступником директора БЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА