Інтерфакс-Україна
06:20 10.12.2025

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

1 хв читати

Ціна срібла на спотовому ринку під час торгів у вівторок зросла на 3% і досягла $60,24 за унцію, оновивши історичний максимум.

Золото подорожчало на 0,4% - до $4235,9 за унцію.

Зростанню вартості дорогоцінних металів сприяють очікування, що Федеральна резервна система знизить базову процентну ставку на 25 базисних пунктів за підсумками чергового засідання в середу. Виходячи з котирувань ф'ючерсів на рівень ставки, така ймовірність оцінюється трейдерами в 89,6%, за даними CME FedWatch.

Якщо прогноз справдиться, то ставка буде зменшена за підсумками третього засідання поспіль.

"Очікується чергове зниження ставки на 25 базисних пунктів, що загалом є оптимістичним для золота. Ринок залишається сильним і може досягти рекордних цін після заяви ФРС", - вважає старший ринковий стратег RJO Futures Боб Хаберкорн.

Зараз для купівлі 1 унції золота потрібна 71 унція срібла порівняно з 82 унціями в жовтні.

"Співвідношення ціни срібла до золота в 70 разів близьке до середнього значення за останні пару десятиліть, але історично ми опускалися і до 40. Тож, безумовно, є потенціал для зростання, - зазначила директорка з інвестицій Sprott Asset Management Марія Смирнова. - Якщо ми не усунемо дефіцит, у срібла є тільки один шлях - вгору".

ОСТАННЄ

ССО за допомогою повстанців уразили два російські судна в Каспійському морі

Зустріч Зеленського та президента Польщі може відбутись вже до кінця року - посол

Сили оборони заблокували окупантів у Куп'янську та зачистили північно-західну околицю міста – DeepState

Затримано трьох поплічників ворога, які влаштували смертельний теракт у Дарницькому районі Києва

Фінал "Дитячого Євробачення-2025" відбудеться в суботу, представниця України виступить під №6

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА