Інтерфакс-Україна
18:53 02.05.2025

В Одесі чоловік з ножами напав на поліцейських на Куликовому полі, поранені 4 правоохоронців і нападник – поліція

1 хв читати

Чоловік накинувся з двома ножами на правоохоронців в Одесі в п'ятницю, які несли службу з охорони громадського порядку на Куликовому полі, спричинивши їм ножові поранення, повідомляє відділ комунікації поліції Одеської області.

"З метою відбиття нападу та затримання правопорушника, один з поліцейських застосував табельну вогнепальну зброю щодо нападника. Нападника з пораненнями госпіталізовано. Також унаслідок отриманих ножових поранень госпіталізовано поліцейських", - йдеться в повідомленні.

Усього було поранено чотирьох поліцейських. На місці працює слідчо-оперативна група. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за статтею 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу). 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політика Трампа спонукає частину американців перебиратися в Європу - ЗМІ

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

Російські хакери атакували румунські веб-сайти в день президентських виборів – ЗМІ

Американський суд призупинив дію постанови про повернення співробітників "Голосу Америки" на роботу - ЗМІ

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом поширилася до 85 га – ДСНС

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 177 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 201 ворожу атаку - Генштаб

Прокремлівський кандидат лідирує в першому турі президентських виборів в Румунії

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом охопила близько 80 га - ДСНС

Одна людина дістала поранення через скидання вибухівки з ворожого дрона в Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА