Інтерфакс-Україна
15:25 18.06.2025

Кабмін скерував 41,5 млн грн на відбудову будинку в Умані, 119 млн грн – на облаштування в школах навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

1 хв читати
Кабмін скерував 41,5 млн грн на відбудову будинку в Умані, 119 млн грн – на облаштування в школах навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

Кабінет міністрів направив 41,5 млн грн на відбудову багатоквартирного житлового будинку в Умані (Черкаська обл.) і майже 119 млн грн субвенції для облаштування в школах сучасних навчальних кабінетів та STEM-лабораторій, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Продовжуємо відновлювати житло в громадах. Сьогодні уряд спрямовує 41,5 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на відбудову багатоквартирного житлового будинку в Умані. Реалізація проєкту поверне житло для понад 200 жителів громади", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в середу.

За його словами, Кабмін розподілив майже 119 млн грн субвенції для облаштування в школах сучасних навчальних кабінетів та STEM-лабораторій.

"Ці кошти отримають 28 громад. Таким чином, модернізуємо освітній простір, щоб він відповідав потребам часу", - підкреслив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новопризначений генпрокурор серед своїх пріоритетів назвав нульову толерантність до корупції та створення умов для захисту бізнесу

Квартиру подружжя соліста гурту "Антитіла" Тополі і співачки Alyosha пошкоджено в результаті обстрілу РФ

ГУР та МЗС евакуювали 176 осіб з Ізраїлю, серед них 133 громадян України - Коордштаб

Сили оборони України минулої ночі знешкодили 354 повітряні цілі з 368, є прямі влучання у 6 локаціях

Відомо про шістьох загиблих унаслідок нічного російського удару, тривають роботи з ліквідації наслідків — ДСНС

Генштаб зафіксував впродовж доби 142 бойових зіткнення

У Херсоні чоловік постраждав через детонацію вибухонебезпечного предмета – ОВА

Окупанти за добу втратили 1010 осіб та 127 од. автотехніки - Генштаб

У Києві п’ять загиблих у будинку в Шевченківському районі, загалом 19 постраждалих – Кличко

ЦПД спростував фейк про нібито затримання українських агентів в Ірані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА