Інтерфакс-Україна
21:29 05.08.2025

Зеленський: Україна не раз пропонувала РФ припинення ракетно-дронових ударів по цивільних і енергетиці, але все це порушувалось

1 хв читати
Зеленський: Україна не раз пропонувала РФ припинення ракетно-дронових ударів по цивільних і енергетиці, але все це порушувалось
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Україна не раз пропонувала РФ припинення ракетно-дронових ударів по цивільних і енергетиці, але все це порушувалось, заявив президент Володимир Зеленський.

"Ми в Україні повністю підтримуємо американську пропозицію негайного припинення вогню. Ми вже багато різних форматів пробували, як можна припинити вогонь, як можна припинити вбивства. Ми говорили та пропонували Росії тишу в небі – відсутність таких ударів ракет і дронів і загалом по цивільній інфраструктурі, і конкретно відсутність ударів по енергетиці", - сказав він у вечірньому відеозверненні.

За його словами, все це порушувалось росіянами "дуже цинічно".

"Навіть коли вони не били "шахедами", вони били просто по енергетичному обладнанню, по трансформаторах. І жодного дня вони не припиняли терор проти цивільних, жодного дня вони не давали реальної повної тиші на фронті. І першопричиною війни є лише бажання росіян контролювати життя сусідів, підкорювати сусідів, вбивати сусідів. Якби не це, війни би не було", - підкреслив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

Екскерівник СІЗО Таганрога особисто віддавав накази катувати українську журналістку Рощину - Нацполіція

До 30 тис. вступників-контрактників в 2025р. отримають державний грант на покриття частини вартості навчання

ППО знешкодила 89 зі 112 ворожих дронів, є влучання на 11 локаціях

Голова НАЗК має погоджувати з держсекретарем Кабміну встановлення собі матдопомоги на оздоровлення

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу в Запорізькій області

Четверо цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворожих дронів у Дніпропетровській області

Генштаб зафіксував упродовж доби 147 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1040 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА