Інтерфакс-Україна
21:49 03.03.2025

Стан Папи Риського знову погіршився

1 хв читати
Стан Папи Риського знову погіршився

Стан Папи Римського Франциску знову погіршився, він переніс два епізоди "гострої дихальної недостатності" в понеділок, повідомляє Vatican News.

"Сьогодні Святіший Отець мав два епізоди гострої дихальної недостатності, спричиненої значним накопиченням ендобронхіального слизу", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Франциск також переніс бронхоспазм, схожий на напад астми, що вимагало від лікарів проведення двох бронхоскопій, тобто процедур для оцінки стану його дихальних шляхів, з огляду на необхідність відсмоктування великої кількості виділень.

Для допомоги диханню Папі довелося використовувати "неінвазивну механічну вентиляцію".

Понтифік весь час залишався притомним, зорієнтованим і співпрацював з медичним персоналом. Зазначається, що прогноз щодо нього залишається "стриманим".

Як повідомлялося, Папа Римський Франциск, який лікується в лікарні, провів ніч спокійно, повідомляє в понеділок Vatican News з посиланням на Залу друку Святого престолу.

У січні понтифік захворів на бронхіт. 14 лютого його госпіталізували в клініку "Агостіно Джемеллі" в Римі, оскільки хвороба набула хронічної форми. Після рентгена і лабораторних досліджень у нього також виявили двосторонню пневмонію.

Папі Римському Франциску 88 років.

 

ОСТАННЄ

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА