Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не використовували протибункерні бомби проти іранського ядерного об'єкта в Ісфагані через глибину його залягання - ЗМІ

Країни Балтії повідомили ООН про вихід із конвенції щодо заборони протипіхотних мін

Президент Польщі Дуда прибув з візитом до Києва

Трамп спростував повідомлення ЗМІ про плани США профінансувати іранську мирну ядерну програму

Внаслідок дронової атаки по Одесі і області загинули двоє місцевих жителів, ще 17 постраждали - прокуратура

До 14 зросла кількість постраждалих в Одесі, серед них троє дітей - ОВА

Ворог атакував Україну 23-ма ударними БпЛА, знешкоджено 22, зафіксовано влучання у 1 локації в Одесі, а також падіння збитих на 8 локаціях - ПС

В Одесі до 9 зросла кількість постраждалих через удар БпЛА по багатоповерхівці - поліція

Єрмак: сучасна Конституція є спадкоємицею конституції Пилипа Орлика

Сирський військовим в День Конституції: це правове ядро держави і ми стоїмо 11-й рік в обороні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА