Інтерфакс-Україна
16:33 15.11.2023

У Києві на спробі підкупу спіймано забудовника, який фігурує у справі про привласнення грошей на ремонт бомбосховищ

1 хв читати

Забудовника, який фігурує у справі про привласнення грошей на ремонт бомбосховищ, викрито на спробі підкупу слідчого поліції Києва, повідомляє Національна поліція України в середу.

"Спочатку приватний підприємець привласнив кошти, виділені на ремонт бомбосховищ в одному з вищих навчальних закладів столиці. А потім хотів уникнути покарання та запропонував слідчому поліції хабар під час слідчих дій. За уникнення кримінальної відповідальності фігурант пообіцяв надати старшому лейтенанту поліції хабар у розмірі двох відсотків від суми, зазначеної у договорах про проведення ремонтних робіт в укриттях вишу", - йдеться в повідомленні.

Співробітники слідчого управління поліції Києва спільно з оперативниками департаменту внутрішньої безпеки затримали директора приватної будівельної фірми відразу після передання $5 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА