Інтерфакс-Україна
11:57 16.06.2025

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

1 хв читати
Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Атака РФ вчора на енергетичну інфраструктуру Кременчука є частиною російської кампанії з бомбардування української цивільної енергетичної інфраструктури, наголосив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Москва має намір атакувати енергетичну мережу України, поки увага всього світу зосереджена на Близькому Сході. Це особливо цинічно, враховуючи постійні спроби Путіна імітувати конструктивне ставлення до мирних зусиль США. Насправді він демонструє повну ігнорування їх, посилюючи терор проти України", - написав він у соцмережі Х.

За словами міністра, замість російських ударів по українській енергетиці, стратегія партнерів має полягати в тому, щоб завдати сильного удару по російській енергетиці "руйнівними санкціями".

"Ліміт ціни на нафту в 30 доларів, нові обмеження для "тіньового флоту" та його капітанів, а також інші енергетичні санкції. Вдарте Путіна по болю — це просуне, а не завадить мирному процесу", - закликав Сибіга.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Більш ніж 300 ударних дронів та понад 30 ракет різних типів було застосовано вночі проти міст України

Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Одесі зросла до шести осіб

Україна воює за Європу й потребує підтримки – експрем’єр Великої Британії Джонсон на зустрічі з ветеранами ДТЕК

Сили оборони України просунулися біля Новопавлівки на Донеччині - ISW

Росіяни 4 години поспіль атакували Шостку з БпЛА, зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури

Російські окупанти захопили село Яблунівка в Сумській області – DeepState

ГУР МОУ: Вбивство власних бійців ― поширена практика "мотивації" серед командирів армії РФ

У лікарні помер чоловік, поранений під час обстрілу Дніпровського району Дніпра 14 липня

Через негоду без світла залишилися понад 1,2 тис. споживачів на Полтавщині

Генштаб зафіксував упродовж доби 177 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА