Інтерфакс-Україна
10:55 09.10.2025

У "Дії" з’явиться можливість залишити номерні знаки після перереєстрації чи заміни техпаспорта

1 хв читати
У "Дії" з’явиться можливість залишити номерні знаки після перереєстрації чи заміни техпаспорта

Нова послуга дозволить водіям через "Дію" залишити номерні знаки після перереєстрації транспорту чи заміни техпаспорта, а потім закріпити їх за новим, повідомило Міністерство цифрової трансформації.

"Отримали "зелене світло" від уряду на запуск нових водійських послуг у "Дії". Скоро все відбуватиметься онлайн, а номер залишатиметься у вас удома та зберігатиметься в "цифрі ", - йдеться у повідомленні міністерства в четвер.

Зазначається, що у "Дії" буде доступний перегляд збережених номерних знаків, заміна їхо способу зберігання та продовження терміну, а також бронювання номерів і вибір потрібної комбінації зі свого " запасу " для нового авто.

Наразі для водіїв у застосунку "Дія" доступні послуги із заміною техпаспорта, продажу транспортного засобу, заміни посвідчення водія, шерингу авто та сплати штрафів ПДР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров: Мінцифри працює над антикорупційними цифровими проєктами та розвитком телеком-сфери

До "Мрії" під’єднались уже понад 2,5 тис. шкіл - Федоров

Трафік в мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс більш ніж на 10% – до рекорду – CEO

Запуск 5G залежить від безпекової ситуації, але підготовка до аукціону ведеться

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявок на суму в 8,7 раза більшу

Держрегулятор НКЕК потребує більшої фінансової незалежності та скасування юстування термінових рішень – голова

Ексзаступниця міністра оборони Черногоренко очолила Програму цифровізації ВККС

Кабмін запускає Координаційний штаб звʼязку

Уряд України та Mastercard підписали меморандум для прискорення реалізації цифрової стратегії країни

ПУМБ зазнав кібератак у 2024-2025 роках з використанням діпфейків на базі ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА