08:25 01.06.2024

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

1 хв читати
Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури Прикарпаття внаслідок ворожого удару, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Івано-Франківська область: рятувальники ліквідували пожежу, завдану ворожим ударом. Постраждалих немає", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в ніч на суботу ворог укотре завдав ударів по об'єктах критичної інфраструктури області. Унаслідок влучання виникла пожежа площею 400 кв м, яку пожежники оперативно ліквідували.

До ліквідації пожежі було залучено понад 100 рятувальників та 33 одиниці спецтехніки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коваленко про обстановку на Курщині: ситуація динамічна

Ердоган підтвердив готовність Туреччини прийняти мирні переговори України та РФ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА