Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури звільнило гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенка

БПЛА втретє з початку року атакував навчальний центр ЗАЕС – МАГАТЕ

Кабмін дозволив переселенцям і українцям на окупованих територіях отримувати пенсію в будь-якому уповноваженому банку

Під окупованим Скадовськом ліквідовані четверо "кадирівців" - ГУР

У "Дії" планують запустити опитування ветеранів, "Ветеранський простір" і пошук фахівця із супроводу ветеранів

В окупованій Луганській області цього року закриють понад 100 шкіл

Сенатори США Блюменталь і Грем зібрали понад 80 голосів на підтримку законопроєкту про жорсткі вторинні санкції проти РФ

Україна і Велика Британія запустили співпрацю у сфері науки, технологій та інновацій

На півдні України минулої доби зафіксовано 330 ворожих обстрілів, майже 700 ударів дронами-камікадзе та 380 скидів з БпЛА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА