Інтерфакс-Україна
19:35 23.03.2025

Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

1 хв читати
Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

Прем'єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про розпуск парламенту в неділю та нові вибори 28 квітня.

"Я щойно попросив генерал-губернатора розпустити парламент і призначити федеральні вибори на 28 квітня", - написав він в соцмережі Х.

"Ми повинні побудувати найсильнішу економіку в G7. Ми повинні впоратися з тарифами президента Трампа. Канадці заслуговують на вибір щодо того, хто має керувати цими зусиллями для нашої країни", - підкреслив прем'єр.

 

 

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Херсону, двоє людей постраждали – ОВА

Профільний комітет рекомендує Раді затвердити укази президента про продовження строків воєнного стану та мобілізації - нардеп

Калмикова назвала чутками розмови про можливе розформування Мінветеранів

Німеччина обіцяє прийняти рішення щодо "Петріотів" для України найближчим часом

СБУ затримала агента РФ під час спроби підірвати багатоповерхівку в Рівному

Представники країн НАТО та G7 підтримали створення режиму Defence City в Україні

У правоохоронців відсутній механізм притягнення до відповідальності за рух на авто з гучними вихлопними системами - відповідь на петицію

Окупанти 18 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, у Костянтинівці та Мирнограді є загиблі

Результати додаткових сесій НМТ будуть доступні не пізніше 30 липня - директорка УЦОЯО

День української державності об'єднує десятки поколінь і дає віру в країну і власні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА