Інтерфакс-Україна
16:20 03.12.2025

Апеляційний суд звільнив детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова з-під варти

1 хв читати
Апеляційний суд звільнив детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова з-під варти

Київська апеляція звільнила детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова з-під варти , повідомив Центр протидії корупції.

Відео з оголошення рішення суду, яким звільнили Магамедрасулова, розміщено у телеграм-каналі ЦПК.

Днем раніше з-під варти звільнили і його батька Сентябра. Обох затримали 21 липня та звинуватили у незаконному бізнесі з РФ та продажу технічних конопель до Дагестану.

Вже після арешту та публікації так званих плівок Міндіча стало відомо, що Руслан Магамедрасулов допоміг отримати низку доказів у справі про корупцію в "Енергоатомі".

"Апеляційний суд нарешті звільнив детектива Руслана Магамедрасулова з СІЗО, у якому той безпідставно перебував п’ять місяців. Безумовно, це хороша новина. Погана ж не-новина в тому, що справа детектива Магамедрасулова — це діагноз правоохоронній системі: ДБР, ОГП та особисто їх керівникам, а також слідчій частині СБУ. І сьогодні в апеляційному суді цей діагноз було нарешті публічно поставлено", - написала голова комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна (фракція "Слуга народу"), коментуючи подію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: встановлено учасників нападу на артистів ансамблю "Гуцулія", це хлопці віком від 17 до 21 року

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення у 2-4 черги проти 2,5-4 черги у понеділок

БЕБ та JustGroup уклали меморандум щодо розвитку управлінської команди та посилення інституційної спроможності

Міноборони запроваджує "Чекін мобілізованого" і трекінг шляху військовозобов'язаного

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

ТЦК та СП під час війни мають займатися тільки тими, хто буде служити - Міноборони

В "Резерв+" уже 6 млн користувачів, а до держбюджету сплачено 1 млрд грн штрафів за порушення обліку - Міноборони

На DOT-Chain Defence з'явиться "конструктор дронів" для налаштувати конфігурації БпЛА у 1-му кварталі 2026р - очільник АОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА