Інтерфакс-Україна
03:35 07.05.2025

Військове протистояння Індії та Пакистану посилюється, є жертви – ЗМІ

1 хв читати

Індія атакувала дев'ять об'єктів у Пакистані та пакистанському Кашмірі, в результаті чого загинуло щонайменше восьмеро людей, а Пакистан готує посилений удар у відповідь, повідомила агенція Reuters.

"Речник Збройних сил Пакистану Ахмед Шаріф Чаудрі виступив із заявою після того, як у середу Індія атакувала дев'ять об'єктів у Пакистані та пакистанському Кашмірі. За його словами, вісім пакистанців загинули, 35 отримали поранення і двоє вважаються зниклими безвісти", - повідомляє Reuters.

Натомість індійська влада не подала подробиць щодо характеру ударів, обмежившись заявою, що удару завдано по "терористичній інфраструктурі".

"Деякий час тому індійські збройні сили розпочали операцію Синдур (Sindoor), завдаючи ударів по терористичній інфраструктурі в Пакистані та окупованому Пакистаном Джамму і Кашмірі, звідки планувалися і спрямовувалися терористичні атаки проти Індії", - цитує Reuters заяву індійської сторони.

"Індійські телеканали показали відео вибухів, пожеж, великих шлейфів диму в нічному небі і людей, які тікали в декількох місцях в Пакистані і пакистанському Кашмірі. Агентство Reuters не змогло самостійно перевірити ці кадри", - зазначила Reuters у повідомленні.

Індійська медіа-компанія NDTV повідомила, посилаючись на власні джерела, що Індія застосувала проти Пакистану ракети SCALP французького виробництва та бомби Hammer з винищувачів Rafale.

Джерело: https://www.reuters.com/world/india-strikes-pakistan-with-missiles-pakistan-says-it-will-retaliate-2025-05-06/

https://www.reuters.com/world/asia-pacific/multiple-loud-explosions-heard-pakistani-kashmir-reuters-witness-2025-05-06/

ОСТАННЄ

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

Зеленськй підписав закон, згідно якому військовополонені мають отримувати такі ж фінансові гарантії, як і всі захисники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА