Інтерфакс-Україна
12:24 10.06.2025

Ворожий безпілотник в Києві пошкодив поліцейську автівку, яка їхала на виклик, поранено співробітника – поліція Києва

1 хв читати
Ворожий безпілотник в Києві пошкодив поліцейську автівку, яка їхала на виклик, поранено співробітника – поліція Києва
Фото: https://t.me/gunpKyiv/

У ніч на вівторок внаслідок атаки безпілотників пошкоджено поліцейський автомобіль, який їхав на виклик, детонацією травмовано поліцейського, повідомляє поліція Києва.

"Цієї ночі у Києві ворожий безпілотник впав поруч із поліцейською автівкою, коли правоохоронці поспішали на виклик. Внаслідок детонації було травмовано співробітника – його з осколочним пораненням госпіталізовано до лікарні, загрози життю немає", - йдеться в повідомленні поліції столиці в телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією поліції, також постраждав транспортний засіб, на якому пересувалися працівники поліції.

Зазначається, що на допомогу громадянам оперативний черговий скерував інший наряд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА