Інтерфакс-Україна
11:32 21.05.2025

Туск: Україна має бути в НАТО, це питання нашої безпеки, а не симпатій

1 хв читати
Туск: Україна має бути в НАТО, це питання нашої безпеки, а не симпатій

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск різко розкритикував позицію найбільшої опозиційної партії "Право і справедливість" (PiS) щодо підтримки України на її шляху до НАТО, передає Польське радіо.

Як повідомляється на сторінці "Польського радіо для України" у фейсбуці у середу, під час виступу в Сеймі Туск звинуватив політиків PiS у раптовій зміні поглядів.

"Політики "Права і справедливості" за одну ніч змінили свої погляди. Ще вчора підтримували вступ України до НАТО, а сьогодні — підтримують кандидата, який прямо виступає проти цього", — сказав Туск.

Йдеться про кандидата в президенти Кароля Навроцького, якого підтримує PiS. Він заявив про готовність підписати декларацію Славоміра Менцена, лідера "Конфедерації", яка передбачає окрім іншого блокування вступу України до НАТО.

Туск нагадав, що президент Лєх Качинський, лідер PiS у минулому, був рішучим прихильником євроатлантичної інтеграції України:

"Я знаю, що це може бути непопулярним сьогодні. Ваш кандидат каже: "Ні, Україна не буде в НАТО за жодних умов", — ніби це питання особистих симпатій. Але це — питання нашої життєво важливої безпеки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

Дослідження афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з забороненою організацією не завершене – заява ДЕСС

Окупанти не здатні зайти вглиб Сумської та Харківської областей, але ведуть пропаганду щодо ситуації в прикордонні

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА