08:58 07.02.2025

У Броварському районі під Києвом внаслідок атаки дронів горів гараж, постраждалих немає

1 хв читати
У Броварському районі під Києвом внаслідок атаки дронів горів гараж, постраждалих немає

Постраждалих серед жителів Київської області внаслідок атаки ворожих БпЛА в ніч на п'ятницю немає, повідомляється в телеграм-каналі Київської обласної військової адміністрації.

"Тривога оголошувалася декілька разів та тривала майже всю ніч. В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі. Влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено", - йдеться в повідомленні.

Водночас унаслідок ворожої атаки в Броварському районі сталося пожежа гаражу. "Загорання ліквідовано. Також пошкоджені вікна господарчого приміщення", - розповіли в обладміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА