Інтерфакс-Україна
17:18 21.02.2025

"Київстар" повторно звернувся до АМКУ за дозволом на купівлю онлайн-сервісу Tabletki.ua

1 хв читати
"Київстар" повторно звернувся до АМКУ за дозволом на купівлю онлайн-сервісу Tabletki.ua

Найбільший оператор мобільного зв'язку "Київстар" звернувся до Антимонопольного комітету Украиїни (АМКУ) з повторною заявкою на купівлю ТОВ "МТПК", яке володіє онлайн-сервісом цінового агрегатора медикаментів Tabletki.ua, повідомляє Forbes.ua.

Повторну заявку від "Київстар" комітет отримав 14 лютого, йдеться у дописі видання з посиланням на відповідь, надану АМКУ на офіційний запит.

Повідомляється, що співзасновник Tabletki.ua Євген Муравщик відмовився від коментарів. 

Першу заявку на придбання "МТПК" "Київстар" подав у листопаді 2024-го, натомість 29 листопада комітет повернув її як таку, що не відповідає вимогам положення про порядок розгляду заяв та справ про концентрацію суб’єктів господарювання, пише Forbes.ua.

Tabletki.ua це - сайт і додаток, через який можна знайти та забронювати в конкретній аптеці ліки, фармацевтичні препарати.

Раніше АМКУ надав дозвіл "Київстару" на придбання онлайн-сервісу таксі Uklon. Оператор повідомляв, що може придбати онлайн-сервіс таксі Uklon та інші українські компанії для розвитку комплексної екосистеми цифрових сервісів.

ОСТАННЄ

Нова зустріч "коаліції охочих" пройде 10 квітня, засідання у форматі "Рамштайн" - 11 квітня у Брюсселі - делегація Британії при НАТО

Рух між станціями київського метро "Лісова" та "Дніпро" закриють на 5 та 6 квітня через ремонт Дарницького шляхопроводу

InfoScienceBot переходить у WhatsApp - Міносвіти

У Києві 1 квітня випало 43% місячної норми опадів

НАБУ повідомляє про викриття розкрадання при закупівлях продуктів харчування для ЗСУ на 733 млн грн

В Україні в четвер буде прохолодно, місцями невеликий дощ, у п'ятницю трохи потеплішає

Найкращий спосіб зупинити війну - це максимально посилити тиск на РФ, переконаний президент Фінляндії

Затримано одесита, який планував теракт у відділенні поліції на Одещині

Зеленський відвідав поранених військових у Дніпрі

СБС оголошують набір у жіночий підрозділ безпілотних систем "Гарпії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА