Інтерфакс-Україна
15:12 10.03.2025

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

1 хв читати

Очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко дав офіційне доручення припинити тимчасове затримання, тобто евакуацію, приватних авто під час повітряної тривоги.

"Як анонсував раніше – дав офіційне доручення припинити тимчасове затримання, тобто евакуацію, приватних авто під час повітряної тривоги. Нарешті врегулювали це питання не з голосу, а в нормальному порядку", - дописав він у Телеграмі в понеділок.

В той самий час у Київської міської державній адміністрації (КМДА) стверджують, що така евакуація не відбувається від початку дії воєнного стану в країні.

"Вкотре наголошую: з початку повномасштабного вторгнення під час повітряних тривог інспекція з паркування не здійснює тимчасових затримань транспортних засобів. А також не виносить постанов про порушення правил дорожнього руху і не штрафує за несплату за паркування. Таке рішення зумовлене турботою про безпеку громадян", – зазначив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

Як повідомлялось, наступного тижня на Раді оборони Києва планується ухвалити рішення щодо руху громадського транспорту та порядку роботи мостів, повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: на сьогодні домовленість з державами-членами ЄС і ЄК полягає в тому, що ми всі переговорні напрямки відкриємо одночасно

Заступниками голови Державної податкової служби призначено Лисеюка і Троцка

Лідери країн JEF домовилися запросити Україну до посиленого партнерства

Сі Цзіньпін у Москві: Китай співпрацює з Росією, щоб спільно просувати рівноправний і впорядкований багатополярний світ і всеосяжну, загальнокорисну економічну глобалізацію

Лубінець закликав міжнародну спільноту посилювати тиск на РФ у зв’язку із систематичними порушеннями прав людини на ТОТ

Кабмін виділив Міноборони 10 млн грн на ремонт військової автотехніки, закупівлю оргтехніки та меблів

Розпочала роботу освітня платформа для жителів Криму - Міносвіти

Кабмін передбачив повернення грошової допомоги у разі появи чи установлення місця знаходження військового, який раніше значився загиблим

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

Генштаб ЗСУ: Українські сили на Курщині станом на 16:00 відбили три атак росіян, ще чотири бої тривають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА