Інтерфакс-Україна
17:08 09.05.2025

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

1 хв читати
Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

Кабінет міністрів розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.

Зокрема, здійснено розподіл обсягу субвенції у сумі 1 млрд 90 млн 485 тис. грн з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту (облаштування укриттів), зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеях, ліцеях із посиленою військово фізичною підготовкою.

Також здійснено розподіл обсягу субвенції у сумі 194 млн 86 тис. грн на реалізацію публічного інвестиційного проекту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

Крім того, здійснено розподіл залишку коштів спеціального фонду державного бюджету Міністерству освіти і науки на нову бюджетну програму для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на задоволення потреб у забезпеченні безпечного освітнього середовища в обсязі 46 млн 350 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США кілька хвилин тому здійснили один з найпотужніших бомбардувань в історії Близького Сходу й знищили кожну військову ціль в Ірані

Сибіга відвідав Національну асамблею Панами з нагоди створення групи парламентської дружби "Панама-Україна"

Четверо людей, серед яких двоє дітей, постраждали внаслідок атаки РФ на Запоріжжя

У Парижі відбулася зустріч зі студентами Sciences Po та членами Глобальної коаліції українських студій – Зеленський

Заступник голови "Слуги народу" пов'язує кризу в Раді із підозрами НАБУ та САП

Стефанчук закликав утриматися від заяв щодо нардепів, які можуть порушувати презумпцію невинуватості та шкодити репутації Ради

Мерц закликав якнайшвидше припинити війну в Ірані

Зеленський зустрівся з філософом Бернаром-Анрі Леві

Очільники МЗС країн ЄС проведуть спецзасідання в Бучі 31 березня – ЗМІ

Очільники МЗС України та Панами обговорили міжнародну безпеку та підписали карту розвитку відносин між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА