Інтерфакс-Україна
19:01 28.03.2025

Зеленський не вважає, що Саудівська Аравія може моніторити українську енергетику, але Туреччина може моніторити безпеку в Чорному морі

1 хв читати
Зеленський не вважає, що Саудівська Аравія може моніторити українську енергетику, але Туреччина може моніторити безпеку в Чорному морі

Президент України Володимир Зеленський не вважає, що Саудівська Аравія може моніторити українську енергетику, але Туреччина може моніторити безпеку в Чорному морі.

"Я вдячний за організацію зустрічі Саудівській Аравії, але за всієї поваги, що пропонували руські з американцями, коли вони говорили про треті країни, вони обговорювали Саудівську Аравію як моніторинг енергетики, за всієї повани до лідера Саудівської Аравії… Але вони не можуть моніторити всю енергетику у нас, бо засоби, розвідка, відповідні професійні люди, енергетики, думаю, що в них точно немає", - сказав Зеленський під час брифінгу у п’ятницю.

Президент зауважив, що був здивований цією пропозицією. "А ось, наприклад, що однією з країн, яка може моніторити безпеку в Чорному морі, може бути Туреччина, логіка мені зрозуміла", - додав він.

За його словами, це також можуть моніторити США, Велика Британія, Франція, Румунія, Болгарія та країни Чорноморського узбережжя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Допомога Україні від США надходить, обмін розвідданими не зупинений, сподіваюсь на посилення санкцій проти РФ – Зеленський

Відсутність повітряних тривог на 9 травня підтверджує можливість РФ зупинитися за наявності бажання – Зеленський

Україна не отримувала офіційних пропозицій про створення буферної зони - Зеленський

Коаліція охочих проведе низку зустрічей для розробки гарантії безпеки для України - Макрон

Глава МЗС Індії підтвердив домовленість про припинення вогню з Пакистаном

Зеленський: ключові елементи безпеки – ЗСУ та контингент підтримки

Україна та Коаліція охочих вимагають від РФ припинення вогню на 30 днів з понеділка, інакше санкції – Зеленський

Глава МЗС Пакистану підтвердив домовленість про припинення вогню з Індією

Рубіо: Уряди Індії і Пакистану домовилися про негайне припинення вогню і початок переговорів з широкого кола питань на нейтральному майданчику

Трамп оголосив про досягнення припинення вогню між Індією та Пакистаном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА