Інтерфакс-Україна
18:35 02.04.2025

У Координаційному штабі обговорили з представниками ПАРЄ воєнні злочини РФ

1 хв читати
У Координаційному штабі обговорили з представниками ПАРЄ воєнні злочини РФ
Фото: https://t.me/Koord_shtab/11618

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з доповідачем Парламентської асамблеї ради Європи (ПАРЄ) з юридичних питань та прав Еріком-Нільсом Кроссом та заступником Голови секретаріату комітету ПАРЄ з правових питань та прав людини Гільєм Кано Паломарес, на якій, зокрема, обговорили воєнні злочини армії РФ.

"Обговорення торкалося ключових тем, серед яких процедури взаємного повернення утримуваних осіб, проблематика створення змішаних медичних комісій, співпраця з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, поводження з російськими військовополоненими, а також становище українських військовополонених і цивільних осіб, незаконно утримуваних у росії чи на тимчасово окупованих територіях. Окрему увагу приділили справам про воєнні злочини, що їх скоюють російські військовослужбовці", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі Координаційного штабу у середу.

Зазначається, що візит відбувся в контексті підготовки звіту "Аспекти агресії російської федерації проти України правового характеру та у вимірі прав людини", для чого доповідач збирає інформацію стосовно правових і гуманітарних наслідків російської агресії.

За результатами візиту в Україну Ерік-Нільс Кросс планує узагальнити зібрану інформацію для підготовки звіту ПАРЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони ГУР знищили в Криму чотири РЛС окупантів

Офіс генпрокурора повідомив про запобігання підриву в Києві скутера з військовим

Кількість жертв повеней у ПАР перевищила 100 осіб

Окупанти просунулися на захід від Великої Новосілки в бік Дніпропетровської області – DeepState

Помічник нардепа та підприємець підозрюються у зловживаннях при закупівлі шин до бойових літаків

Саміт ЄС вказав на важливість захисту східного кордону Євросоюзу

Трамп переконаний, що до ударів США з ядерних об'єктів Ірану уран не вивезли

МЗС щодо застосування РФ касетних боєприпасів: Це системна політика терору, якої Москва навчає своїх спільників — Іран та Північну Корею

Зеленський повідомив про обмін полоненими, повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ

Колишньому в.о. директора Інституту раку обрано запобіжний захід - заставу в 30 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА