Інтерфакс-Україна
07:46 22.04.2025

Курс біткойна піднявся на 4%, повернувшись до рівня початку квітня

1 хв читати
Курс біткойна піднявся на 4%, повернувшись до рівня початку квітня

Курс біткойна піднявся більш ніж на 4% на торгах у понеділок, повернувшись до рівня, на якому він перебував на початку квітня, до оголошення президентом США Дональдом Трампом про запровадження великих мит щодо більшості торговельних партнерів країни.

Вартість біткойна за даними на 19:40 понеділка за Києвом зросла на 3,7%, до $87,782 тис. Під час торгів вона піднімалася до $88,499 тис. - вище максимуму, зафіксованого 3 квітня, за даними Market Watch.

Криптовалюта зміцнюється на тлі загального ослаблення долара у зв'язку зі зростанням невизначеності щодо економічної політики США після критики Трампа голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла.

«Ослаблення долара провокує ралі на ринку криптовалют», - каже аналітик брокерської компанії FalconX Шон МакНалті.

Він зазначає, однак, що волатильності може сприяти низька ліквідність торгів через свята, що тривають у Європі.

 

 

ОСТАННЄ

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

Міжнародні резерви України в травні зменшилися на 4,6% – до $44,5 млрд

Україна за 2 міс. має домовитися про збільшення квот, інакше у серпні-вересні агроекспорт в ЄС зупиниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА