Інтерфакс-Україна
10:22 04.06.2025

СБУ затримала безробітного за передачу ворогу графіків бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині

1 хв читати
СБУ затримала безробітного за передачу ворогу графіків бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині

Контррозвідка Служби безпеки України затримала на Житомирщині ще одного коригувальника російських ударів по Україні - 41-річного місцевого безробітного.

"За вказівкою російської спецслужби агент мав виявити і передати окупантам координати оперативних аеродромів Сил оборони. Ще одним його завданням було встановити "графіки" вильотів та посадок літаків ЗСУ, щоб вдарити по летовищу, коли там перебуває максимальна кількість техніки", - йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в середу.

Для виконання ворожого завдання агент облаштував на даху приватного будинку "спостережний пункт", де з бінокля шпигував за польотами авіації українських військ.

Контррозвідники Служби безпеки провели спецзаходи для убезпечення локацій Сил оборони та затримали агента за місцем його проживання.

Як встановило розслідування, фігурант був завербований російською спецслужбою через Телеграм. Співробітник фсб запропонував йому співпрацю в обмін на "швидкий заробіток", якого зрадник так і не отримав.

Наразі слідчі СБУ повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Складні переговори щодо торгових квот з ЄС тривають - Шмигаль

КМІС: Показник готовності українців терпіти тягар війни зріс з 54% у березні до 60% у травні-червні

Завод з виробництва брошурувальних пружин для поліграфії почав роботу в ІП "КИТ" в Бучі

Уражено аеродроми базування авіації противника та інші важливі військові об’єкти - Генштаб ЗСУ

Стефанішина заявляє, що всі підписані нею санкційні документи щодо Порошенка надані суду для розгляду

Вночі знешкоджено 406 засобів повітряного нападу ворога з 452

Зеленський: Треба зупинити війну, натиснувши на Росію, відсутність тиску дає війні забирати життя - це співучасть і відповідальність

Навчальний центр ЗАЕС вчетверте з початку року атакували БПЛА

Під час російського обстрілу постраждала бібліотека в Києві, загалом за час вторгнення пошкоджено 808 бібліотек

Вночі Росія "відповіла" на знищений літак атакою на мирних жителів в Україні - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА