Інтерфакс-Україна
10:02 08.06.2025

Троє загиблих і 23 постраждалих впродовж доби через атаки ворога у Харківській області - Синєгубов

1 хв читати
Троє загиблих і 23 постраждалих впродовж доби через атаки ворога у Харківській області - Синєгубов

ЗС РФ впродовж минулої доби завдали ударів із застосуванням різних видів озброєння по Харкову і 9 населених пунктах області, є загиблі та постраждалі серед мирних мешканців, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"У м. Харків загинули 2 людини, постраждали 18 людей; у сел. Старий Салтів постраждали жінки 46 і 53 років та 30-річний чоловік; у м. Куп'янськ постраждав 44-річний чоловік; у с. Козача Лопань загинув 60-річний чоловік, постраждав 47-річний чоловік", - написав Синєгубов у своєму каналі.

За його словами, внаслідок обстрілів у Харкові пошкоджено 3 приватні будинки, адмінбудівлю, будівлю "Дитячої залізниці", нежитлову будівлю, іподром та 3 автомобілі. У Харківському районі області пошкоджено 4 приватні будинки, господарчі споруди і трубу газопостачання, у Куп'янському - 2 приватні будинки та господарчі споруди, в Ізюмському - складську будівлю, автомобіль і екскаватор, у Чугуївському районі - 2 автомобілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворога на території Дніпропетровської області немає, найбільш гарячими є покровський напрямок та ділянка навколо Часового Яру - "Хортиця"

Росія на місяць виробляє понад 5 тис. далекобійних дронів, половина з яких є імітаторами – ЗМІ

Троє українських членів комісії конкурсу на очільника БЕБ не з’явилися на засідання та зірвали кворум

У Фінляндії пройдуть навчання НАТО із застосування безпілотних систем

Рада ЄС 13 червня планує ухвалити рішення про продовження тимчасового захисту українців до весни 2027 року

Мешканець Нікополя загинув через атаку з БпЛА

Верховний Суд підтвердив законність примусового відчуження акцій "Укртатнафти" на користь держави

Генштаб ЗСУ: майже чверть всіх боєзіткнень відбулася на покровському напрямку

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА