Інтерфакс-Україна
21:14 11.07.2025

Паліса сподівається, що призначення нового інспектора Сухопутних військ Німеччини посилить співпрацю з Україною

1 хв читати
Паліса сподівається, що призначення нового інспектора Сухопутних військ Німеччини посилить співпрацю з Україною

Заступник керівника Офісу президента України Павло Паліса сподівається, що призначення нового інспектора Сухопутних військ Німеччини посилить співпрацю з Україною.

"Висловив сподівання, що пан Фройдінг на новій посаді Інспектора Сухопутних військ Бундесверу, яку він займе з вересня, тільки посилить нашу співпрацю", - написав він у телеграмі у п'ятницю.

Паліса повідомив, що в п'ятницю у Києві відбулася важлива зустріч з генерал-майором керівником штабу планування та управління Міністерства оборони Німеччини Крістіаном Фройдінгом та очільником Ситуаційного центру з України.

За його словами, під час зустрічі обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці, підтримку України та координацію зусиль з партнерами.

"Подякували за послідовну позицію Німеччини та її лідерську роль у підтримці нашої держави. Окремо вдячні за підтримку в постачанні систем ППО. Німеччина залишається надійним партнером України на шляху до перемоги та відновлення миру", - зазначив Паліса.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція

Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА