Інтерфакс-Україна
11:49 23.07.2025

Україна пропонує Ізраїлю провести засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва та відновити політичні консультації між МЗС

1 хв читати
Україна пропонує Ізраїлю провести засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва та відновити політичні консультації між МЗС

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та міністр закордонних справ Ізраїлю Гідеон Саар, який перебуває з візитом в Києві, обговорили питання поглиблення співробітництва та співпраці між країнами.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", Сибіга на спільній з Сааром пресконференції у Києві у середу наголосив, що Україна бачить широкі можливості для поглиблення взаємодії у галузі медицини, енергетики, агросектору та кібербезпеки.

"Минулоріч наш товарообіг зріс на понад 65% і склав майже мільярд доларів. Маємо розвинути цю позитивну динаміку. Нам важливо відновити діяльність комісії з торгівельно- економічного співробітництва та провести її чергове засідання", - зазначив міністр.

Він зауважив, що країни могли б розглянути перспективи співпраці в оборонній промисловості та визначити перспективні спільні проєкти.

"Ми дуже детально про це з міністром проговорили. Я також пропоную відновити політичні консультації між нашими міністерствами", - заявив Сибіга.

За його словами, на переговорах з колегою вони приділили окрему увагу питанням регіональної безпеки, зокрема мирному врегулюванню на Близькому Сході.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

BlaBlaCar зменшив максимальний сервісний збор на 13% у межах саморегуляції після рекомендацій АМКУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА