Інтерфакс-Україна
20:22 20.08.2025

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

1 хв читати
Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Прем'єр-міністри України та Естонії Юлія Свириденко та Крістен Міхал обговорили питання євроінтеграції України і співпрацю в оборонній сфері та домовились про зустріч "при першій нагоді".

"Ключова тема розмови — євроінтеграція України. Ми технічно готові до відкриття перших трьох переговорних кластерів і розраховуємо на підтримку Естонії, щоб Україна та Молдова рухалися цим шляхом разом", - наголосила Свириденко у телеграм-каналі у середу увечері, розповідаючи про спілкування з колегою у віртуальному форматі .

За її словами, окремо обговорили оборонну співпрацю. "Вдячні за стратегічне рішення Естонії спрямовувати 0,3% ВВП на підтримку України та за готовність до спільних проєктів. Важливим є своєчасне постачання 100 млн євро допомоги у вигляді продукції естонських виробників. Маємо потенціал для розширення спільних закупівель, зокрема через механізм SAFE", - зазначила Свириденко.

"Домовилися з естонським колегою про зустріч при першій нагоді", - додала вона.

Також Свириденко привітала Міхала з Днем відновлення незалежності, який сьогодні відзначають в Естонії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

Сильні дощі у Києві та області йтимуть до самого ранку

Відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС відбудеться з енергосистеми України

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА