Інтерфакс-Україна
20:19 25.08.2025

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

2 хв читати
Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі спецпредставником президента США генералом Кітом Келлогом.

"Обговорили, як можемо вплинути на росіян, змусити їх до реальних переговорів та закінчення війни. Санкції, мита – усе має лишатися на порядку денному. Ми готові говорити у форматі лідерів. Саме такий формат потрібен, щоб вирішити ключові речі. Тепер потрібна така ж готовність у Москві", - написав Зеленський у телеграм-каналі за результатами зустрічі.

Президент подякував США і президенту Дональду Трампу за налаштованість досягти реального миру.

"Дуже важливо втілити всі результати – політичні, оборонні, економічні, досягнуті під час нашої зустрічі разом із європейськими лідерами у Вашингтоні", - зазначив президент.

Водночас, він додав, що саміт у Вашингтоні був демонстрацією справжньої єдності між Європою та Америкою.

"Україна, як і завжди, об’єднує світ. Ми цінуємо готовність США бути частиною безпекової архітектури для України, і наші команди активно займаються її напрацюванням", - повідомив Зеленський.

За його словами, очікується, що найближчим часом будуть визначені ключові основи безпеки.

"Для України та США важлива військова співпраця, і є дві сильні можливості – угода про купівлю зброї та угода щодо дронів, яка може значно зміцнити наші арсенали. Зберігаємо темп і в роботі у межах PURL. Це важливий інструмент закупівлі американського обладнання за кошти партнерів, і зараз активно працюємо над залученням додаткових країн", - додав президент.

Окрім того, він і Келлог обговорили гуманітарний трек і повернення всіх викрадених дітей. Україна сподівається, що Америка, Президент і перша леді США і надалі докладатимуть особистих зусиль, щоб повернути всіх викрадених Росією дітей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА