Інтерфакс-Україна
11:46 04.09.2025

Міносвіти скасувало конкурс на ректора КНУТД через відсутність кандидатів

1 хв читати

Міністерство освіти і науки України скасувало конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) у зв’язку з відсутністю кандидатів.

Зокрема, наказом №121 від 28 травня 2025 року Мінкультури оголосило конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету технологій та дизайну.

Документом передбачалося, що вибори ректора мали б відбутися 22 жовтня 2025 року. 

В той же час, наказом №278 від 3 вересня, у зв’язку з відсутністю кандидатів на посаду ректора КНУТД, міністерство скасувало наказ про конкурс.

Зазначається, що рішення прийнято на підставі листа університету від 22 серпня.

На сьогодні посаду в. о. ректора займає професор, доктор економічних наук Олександра Ольшанська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Газопостачання у понад 8 тис. абонентів відсутнє внаслідок повітряної атаки РФ у Київській області

Кіберкорпус ГУР заблокував паливні картки у РФ та "поклав" десятки ворожих онлайн-ресурсів - джерела

У найближчі дві доби в Україні очікуються короткочасні дощі та грози

ВАКС відмовив НАБУ у здійсненні розслідування у справі голови ВС без участі Жеваго – адвокати бізнесмена

"Укрнафта" і "ТОКА" відкрили першу спільну зарядну станцію для електромобілів у Хмельницькому

Енергетики заживили більшу частину знеструмлених внаслідок масованої атаки 7 вересня споживачів – "Укренерго"

ДБР розслідує смертельну ДТП у Києві за участю військового авто

Київська влада відхилила петицію про звільнення директорки департаменту охорони культспадщини КМДА

Свириденко з міністрами показали керівникам дипмісій пошкоджені російською атакою поверхи будівлі Кабміну

Фонд "Житло для ВПО" з фіндопомогою від польської Dom Development реконструював житло під Вінницею

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА