Інтерфакс-Україна
20:56 23.10.2025

Чоловік загинув через російський обстріл Херсону

1 хв читати
Чоловік загинув через російський обстріл Херсону

Російські окупанти вдень атакували Херсон, загинув чоловік, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Російські окупаційні війська відібрали життя ще одного херсонця. В результаті обстрілу Дніпровського району смертельні поранення дістав чоловік 1970 року народження", - написав Прокудін у телеграм-каналі у четвер.

Очільник ОВА висловив щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

УЧХ розгорнув пункт допомоги постраждалим через російську атаку БпЛА на Київ

Одна людина загинула, двоє постраждали через ворожі обстріли Куп'янського району Харківської області

Генштаб: ЗСУ звільнили дев’ять населених пунктів у районі Очеретиного та стримують РФ під Покровськом

ЗСУ відкинули противника у Покровському районі – поблизу Никанорівки, Нового Шахового та у Федорівці, у ворога теж є успіхи - DeepState

У Франції затримали двох підозрюваних у пограбуванні Лувра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА